Esame įmonė, kuri savo dėmesį koncentruoja į lietuviškų diplomų bei apdovanojimų sporto renginiams gamybą. Mūsų tikslas – patenkinti visų vartotojų lūkesčius spaudos, apdovanojimų – diplomų, medalių, taurių srityje. Lietuviškus diplomus galime pasiūlyti itin palankiomis kainomis, kurie yra puikios kokybės ir iš gero dekoratyvinio popieriaus, o esant poreikiui galime uždėti pageidaujamą logotipą, tekstą.

Visi diplomai yra 170g/m storio, puikiai tinka spausdinimui tiek su rašaliniais, tiek su lazeriniais spausdintuvais.

Taip pat siūlome itin platų taurių, statulėlių, stiklinių apdovanojimų asortimentą. Galime pagaminti ir individualius medalius. Visus pavyzdžius rasite patogiai suskirstytuose skyreliuose:

Užsakyti galite paspaudę ant prekės, kur rasite atsiliepimus apie prekę, norimą užsakyti skaičių ir t.t. Užsakymą pristatysime paštu arba tiesiogiai per 1-5 darbo dienas, o sąskaitą-faktūrą išsiųsime arba pristatysime kartu su prekėmis po apmokėjimo.

Primename, kuo didesnis užsakymo kiekis, tuo mažesnę kainą mokate. Pristatant prekių už 60 eurų, pristatymas nemokamas (išskyrus diplomus). Diplomų pristatymo kaina sutartinė (priklausomai nuo kiekio). Dėl diplomų pristatymo kainos rašykite el. paštu.

Esant poreikiui ir didesniam kiekiui, visada galite su mumis susisiekti ir tartis dėl kainos. Pagal norus galime parinkti medalius, taures ar diplomus. Užsakyti prekes galite ir el. paštu ar telefonu.

Taip pat teikiame visų spaudos darbų paslaugas:

Mūsų diplomais prekiauja įmonės visoje Lietuvoje, sąrašą galite rasti čia.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti kitas įmones, organizacijas.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime. Paskambinkite aukščiau nurodytu telefonu, ar tiesiog užpildykite kontaktų formą. Bendradarbiaukime!