Galbūt organizuojate didesnes varžybas, norite išsiskirti ir jums netinka standartiniai apdovanojimai, kurie dažniausiai yra panašūs ir nebūtinai tinka specifiniam sporto, įmonės ar organizacijos renginiui.

Galime jums padėti išsiskirti.

Individualūs medaliai

Jūsų paslaugoms individualūs medaliai su jūsų logotipu, pasirinkta tema. Medaliai gali būti su paprastomis ir individualiomis išsiuvinėtomis juostomis. Galime išpildyti bet kokią jūsų fantaziją.

Medalius pagaminame ir pristatome nuo maketo suderinimo per 1-2 savaites priklausomai nuo kiekio. Minimalus užsakymo kiekis – 50 vnt. Kaina derinama asmeniškai, esame lankstūs, tačiau dažniausiai orientuojamės į 3-6€ už medalį, priklausomai nuo kiekio.

Mūsų klientai – Lietuvos plaukimo federacija, Sostinės krepšinio lyga, Šiaulių rajono krepšinio lyga ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengimo federacija, kurie ne pirmus metus užsisako medalius savo renginiams.

Kviečiame susisiekti su mumis ir mes pasiūlysime aukščiausios kokybės paslaugas.

Pavyzdžiai (daugiau rasite skyriuje „Mūsų darbai“):

Individualūs apdovanojimai

Ieškote ir taurių ar individualių statulėlių? Parašykite ir rasime jums tinkamą sprendimą. Su sporto apdovanojimais dirbame jau ketverius metus, esame sukaupę nemažą patirtį, tad lanksčiai galime pasiūlyti sukurti pagal norus jums tinkamus apdovanojimus.